077-729-9223

חיפוש
Close this search box.
phone

מכירים את פרקט השברון? או בשמו השני Hungarian Point?

מדובר בקורות החתוכות ומחוברות בזווית של 45 מעלות כך שכל שתי קורות יוצרות יחד צורה הדומה לאות V. ניתן ליצור קורות בחיתוך מיוחד של פתיחה רחבה או צרה ובכך ליצור מראה ייחודי ושונה.

להנחת השברון יתרונות רבים, מעבר לנראות היפה של הפרקט, צורת ההנחה גורמת לכל חלל להראות גדול ומרווח יותר ובדיוק בגלל זה הנחת שברון הפכה לאהובה במיוחד על מעצבי הפנים והאדריכלים.

מקורות והיסטוריה:

ריצוף פרקט שברון מוצא את מקורותיו במאה ה-17, שם הוא זכה לבולטות בארמונות הגדולים של ורסאי. פרקט שברון, הידוע במקור בשם "Point de Hongrie" או אדרה הונגרית, הפך במהרה לשם נרדף ליוקרה ותחכום. התבנית הייחודית בצורת V, שנוצרה על ידי סידור מדויק של קוביות עץ מלבניות ומספק תחושת תנועה, הפכה לסימן היכר של אחוזות אירופיות מפוארות.

מאפיינים של פרקט שברון:

אלגנטיות

פרקט שברון משדר אלגנטיות קלאסית ונצחית שמתעלה על טרנדים. הקשר ההיסטורי לאצולה האירופית והמשיכה המתמשכת שלה הופכים אותו לאפשרות ריצוף רב-תכליתית המתאימה להגדרות מסורתיות ועכשוויות כאחד.

רבגוניות בעיצוב:

אחד היתרונות המרכזיים של פרקט שברון הוא יכולת ההתאמה שלו לסגנונות עיצוב שונים. בין אם עובדים בסלון רשמי, בדירה אורבנית אופנתית או במטבח כפרי בבית חווה, פרקט שברון משלים ללא מאמץ אסתטיקה פנים מגוונת.

אשליה של חלל:

לתבנית שברון יש יכולת אינהרנטית ליצור אשליה אופטית של התארכות והתרחבות. כשהוא מונח באלכסון על פני החדר, פרקט שברון יכול להרחיב ויזואלית ולהאריך את החלל, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור חדרים קטנים יותר או חללים עם תקרות נמוכות.

אומנות באיכות גבוהה:

פרקט שברון דורש רמה גבוהה של אומנות במהלך ההתקנה. יש לחתוך ולהניח כל בלוק במדויק כדי ליצור את הדפוס החלק בצורת V. תשומת לב קפדנית זו לפרטים מבטיחה מוצר מוגמר המשדר איכות ועידון.

סיבות לפופולריות:

מראה אסתטי

המשיכה האסתטית של פרקט שברון היא גורם מרכזי המניע את הפופולריות שלו. האלגנטיות הגיאומטרית והסימטריה המעודנת שהוא מביא לחלל הופכים אותו לבחירה מבוקשת עבור אלה שמעריכים את ההשפעה החזותית של ריצוף.

מורשת ויוקרה

השיוך ההיסטורי של פרקט שברון עם בתי מגורים אריסטוקרטיים תורם לתחושת היוקרה והיוקרה הנתפסת שלו. בעלי בתים בוחרים לעתים קרובות בפרקט שברון כדי להחדיר נופך של פאר לתוך חללי המגורים שלהם.

גיוון בצבע ובחומר

פרקט שברון זמין במגוון רחב של סוגי עץ וגימורים, המאפשרים התאמה אישית להתאמה למגוון צבעים והעדפות עיצוב. מהחום של אלון ועד לעושר של מהגוני, אפשרויות החומר הן עצומות.

ריצוף פרקט שברון מהווה עדות למשיכה המתמשכת של אלמנטים עיצוביים קלאסיים בעולם ההולך ומתפתח של אסתטיקת פנים. ההיסטוריה העשירה שלו, הדפוס הייחודי ויכולת ההתאמה לסגנונות עיצוב שונים הופכים את פרקט שברון לבחירה נצחית עבור אלה המבקשים להעלות את האלגנטיות של חללי המגורים שלהם. ככל שהטרנדים באים והולכים, פרקט שברון ממשיך לשמור על מקומו כסמל לתחכום ויופי נצחי בתחום עיצוב הריצוף.

דוגמאות לפרקט שברון בקטלוג שלנו:

 

חולמים לתת לבית מראה טבעי ומיוחד?

הכניסו את פרקט השברון לעיצוב

לתיאום פגישת ייעוץ

גלגלי הפלדה 20, הרצליה

*חניה חינם ללקוחות

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן