077-729-9223

חיפוש
Close this search box.
phone

אודותינו

55
אלברו היא דור שני בעולם חיפויי הרצפה והקירות, תומר ואירה ברדה מייסדי החברה הם בעל ואישה אשר מתמחים בפרקטים מזה 15 שנה. מתוך הבנה עמוקה שבית הוא לא רק המקום שבו אנו חיים, זה המקום להביע את הייחודיות והאותנטיות שלנו, ושרצפה היא אלמנט עיצובי מרכזי בחללי מגורים ומשרדים ואותה מחליפים לעיתים רחוקות מאוד, אנו מתייחסים אליה במלוא הרצינות. אנחנו נעזור לכם להתאים את הפרקט הנכון לרצונות, לצרכים ולתקציב. ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הפרקטים, בכל רמות האיכות ורמות המחיר, מפרקט למינציה בסיסי ועד פרקט עץ מפירוק מאירופה. באולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא את הפרקטים של כל המותגים המובילים הקיימים בארץ בנוסף למוצרים יחודיים שתוכלו למצוא רק אצלנו. הפירוש של המילה "אלברו" באיטלקית זה עץ, וכמו בעץ ככל שהשורשים עמוקים יותר וככל שיש סביבה תומכת לצמיחתו העץ יהיה יותר יציב, יפה וחזק כך גם החברה המתבססת ונעזרת בשנים של ניסיון והיכרות מעמיקה עם השוק, בשילוב עם תשוקה וסטנדרטים מאוד גבוהים לאיכות המוצרים והעבודה אשר יחד מביאים בסוף תוצאות מרשימות לשביעות רצון הלקוח. אנחנו היבואנים והמפיצים הבלעדיים בארץ של מספר מותגים מובילים מאירופה. מותגים אלה נמכרים רק אצלנו ולא ניתן למצוא אותם בשום מקום אחר. המותג הוותיק והמוכר Ter Hurne, החברה הגרמנית מעסיקה יותר מ-300 עובדים בפיתוח וייצור מוצרים חדשניים באיכות גבוהה ובגישה ירוקה, היא קיימת יותר מיובל ומפיצה את מוצריה בכל אירופה. מוצר הדגל של החברה הינה סדרת פרקט למינציה פרימיום בשם AVATARA. פרקט זה המיוצר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר נותנת לו תכונות מיוחדות המבדלות אותו מכל פרקט למינציה אחר. הפרקט בעל עמידות גבוהה במיוחד למים ושחיקה. הטכנולוגיה הייחודית בה הוא מיוצר מעניקה לו תחושה ומראה של פרקט עץ, חייבים לראות כדי להאמין. המותג Hywood שהוקם בשנת 1998 בהולנד. החברה מייצרת מגוון רחב של פרקטים מכל סוגי העצים ובכל רמות הגימור. מוצרי הדגל של החברה הינם פרקטים מפירוק מבתים וטירות באירופה בני 100 שנה ויותר. המותג הספרדי Faus אשר הוקם לפני כ-60 שנה מתמחה בייצור פרקטי למינציה מיוחדים, כמו למשל פרקט למינציה פישבון, שברון ואריחי ורסאי. הפרקטים של החברה חזקים במיוחד, בעלי רמת שחיקה גבוהה ועם הגנה בפני מים ולכן מתאימים גם לחללים רטובים. כמו כן, אלברו משווקת גם את כל המותגים המובילים בארץ ביניהם: ,EGGER, lalegno, Haro, Krono  Meister, Tarket, Metrofloor ועוד. השירות שלנו כולל גם התקנה עם מתקינים שלנו ואחריות על ההתקנה והמוצר. נשמח לארח אתכם באולם התצוגה גלגלי הפלגה 20 הרצליה. לתיאום פגישה – 077-7299223

אלברו היא דור שני בעולם חיפויי הרצפה והקירות, תומר ואירה ברדה מייסדי החברה
הם בעל ואישה אשר מתמחים בפרקטים מזה 15 שנה.

מתוך הבנה עמוקה שבית הוא לא רק המקום שבו אנו חיים, זה המקום להביע את הייחודיות והאותנטיות שלנו, ושרצפה היא אלמנט עיצובי מרכזי בחללי מגורים ומשרדים ואותה מחליפים לעיתים רחוקות מאוד, אנו מתייחסים אליה במלוא הרצינות.

אנחנו נעזור לכם להתאים את הפרקט הנכון לרצונות, לצרכים ולתקציב.

ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הפרקטים, בכל רמות האיכות ורמות המחיר, מפרקט למינציה בסיסי
ועד פרקט עץ מפירוק מאירופה.
באולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא את הפרקטים של כל המותגים המובילים הקיימים בארץ
בנוסף למוצרים יחודיים שתוכלו למצוא רק אצלנו.

הפירוש של המילה "אלברו" באיטלקית זה עץ, וכמו בעץ ככל שהשורשים עמוקים יותר וככל שיש סביבה
תומכת לצמיחתו העץ יהיה יותר יציב, יפה וחזק כך גם החברה המתבססת ונעזרת בשנים של ניסיון והיכרות מעמיקה עם השוק, בשילוב עם תשוקה וסטנדרטים מאוד גבוהים לאיכות המוצרים והעבודה אשר יחד מביאים בסוף תוצאות מרשימות לשביעות רצון הלקוח.

אנחנו היבואנים והמפיצים הבלעדיים בארץ של מספר מותגים מובילים מאירופה. מותגים אלה נמכרים רק אצלנו ולא ניתן למצוא אותם בשום מקום אחר.

המותג הוותיק והמוכר Ter Hurne, החברה הגרמנית מעסיקה יותר מ-300 עובדים בפיתוח וייצור מוצרים חדשניים באיכות גבוהה ובגישה ירוקה, היא קיימת יותר מיובל ומפיצה את מוצריה בכל אירופה.
מוצר הדגל של החברה הינה סדרת פרקט למינציה פרימיום בשם AVATARA. פרקט זה המיוצר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר נותנת לו תכונות מיוחדות המבדלות אותו מכל פרקט למינציה אחר. הפרקט בעל עמידות גבוהה במיוחד למים ושחיקה. הטכנולוגיה הייחודית בה הוא מיוצר מעניקה לו תחושה ומראה של פרקט עץ, חייבים לראות כדי להאמין.

המותג Hywood שהוקם בשנת 1998 בהולנד. החברה מייצרת מגוון רחב של פרקטים מכל סוגי העצים ובכל רמות הגימור.
מוצרי הדגל של החברה הינם פרקטים מפירוק מבתים וטירות באירופה בני 100 שנה ויותר.

המותג הספרדי Faus אשר הוקם לפני כ-60 שנה מתמחה בייצור פרקטי למינציה מיוחדים, כמו למשל פרקט למינציה פישבון, שברון ואריחי ורסאי.
הפרקטים של החברה חזקים במיוחד, בעלי רמת שחיקה גבוהה ועם הגנה בפני מים ולכן מתאימים גם לחללים רטובים.

כמו כן, אלברו משווקת גם את כל המותגים המובילים בארץ ביניהם: ,EGGER, lalegno, Haro, Krono  Meister, Tarket, Metrofloor ועוד.

השירות שלנו כולל גם התקנה עם מתקינים שלנו ואחריות על ההתקנה והמוצר.

נשמח לארח אתכם באולם התצוגה גלגלי הפלגה 20 הרצליה. לתיאום פגישה – 077-7299223

דילוג לתוכן