פרקט למינציה | קטלוג פרקטים למינציה

יתרונות של פרקט למינציה

בדרך כלל בשלב שבו מתקבלת ההחלטה שהתקנת רצפת פרקט היא הדרך הנכונה לבחור בה, צצה ועולה התלבטות נוספת הנוגעת לסוג הפרקט המתאים ביותר והנכון ביותר. באופן עקרוני ההתלבטות ברוב המקרים נעה סביב שני סוגים של ריצוף פרקטים: פרקט מעץ טבעי ואמיתי, כלומר פרקט עץ שעבר תהליכי עיבוד מינימאליים או פרקט למינציה, כלומר פרקט המיוצר מחומרים סינטטיים עליהם מודבק הדפס דמוי עץ וציפוי מגן.

בקרב הציבור הרחב קיימת פעמים רבות דעה רווחת לפיה פרקט למינציה הינו פרקט שאינו איכותי במיוחד בהשוואה לפרקט העץ המלא או הגושני, כשעל פניו מדובר בהנחה שיש בה (ובעיקר שהיה בה) מרכיב של אמת. עם זאת, מן הסתם גם מכונית מרצדס חדישה, לנצח תהיה איכותית יותר ממכונית פורד מיושנת לצורך העניין.

האם זה אומר שבהכרח עלינו להשקיע את מיטב כספנו ברכישת הדגם החדיש ביותר שיצא את מפעליה של חברת מרצדס? כמובן וכמובן שהתשובה לשאלה הזו היא לא וכך גם בכל הקשור לפרקטים: לא תמיד כל הנוצץ זהב הוא ולעתים דווקא פרקט למינציה מהווה את הבחירה החכמה והמשתלמת ביותר. לפיכך ללא הקדמות נוספות, הרשו לנו להציג בפניכם את רשימת היתרונות המלאה של פרקט הלמינציה.

מראה אחיד שאינו משתנה

פרקט המיוצר מעץ מלא הוא פרקט המיוצר מחומר טבעי ונושם. אמנם מצד אחד פרקט כזה יוצר אווירה חמימה ונעימה בחלל, אך מן הסתם עובדת היותו חומר טבעי ונושם טומנת בחובה גם לא מעט חסרונות. החיסרון המרכזי הוא שפרקט המיוצר מעץ נוטה לדהות במהלך השנים וגווניו נוטים להשתנות וכמו כן הוא רגיש יותר לפגעי מזג אוויר.

הדגמים שלנו:


ההשתנות של החומר מושפעת במידה רבה מאוד מתנאי האקלים והלחות אך באופן טבעי גם ללא שינוי מיוחד באקלים וברמת הלחות, הגוונים ילכו ויהפכו לכהים יותר ככל שיחלפו השנים. מאחר ופרקטים למינציה מיוצרים מחומרים סינטטיים, הרי שבסופו של דבר המראה שלהם נשאר אחיד באופן עקבי למשך שנים רבות, ללא תלות בתנאי הסביבה.

פרקט למינציה

עלות נמוכה

ישנו הבדל משמעותי ביותר בין רמות המחירים של פרקט למינציה לבין רמות המחירים של פרקט עץ גושני או מלא. למעשה, בעוד שטווח המחירים עבור כל מ"ר של פרקט מעץ נע בין 250-400 ₪ בממוצע, הרי שטווח המחירים של פרקט למינציה נע בין 60-150 ₪. לעלות הנמוכה של הפרקט ישנה גם השפעה על ההתנהלות עם הריצוף, במובן הזה שקל יותר ופשוט יותר להחליף מוצר שעלותו נמוכה יחסית במהלך השנים.

קלות התקנה ושינוע

בניגוד לפרקט עץ מלא הדורש מיומנות רבה ביותר ולא מעט ניסיון לצורך עבודות ההתקנה, פרקט מסוג למינציה ניתן להתקין בקלות רבה מאוד בשיטה הצפה כשלעתים אין אפילו צורך להיעזר באנשי מקצוע מיומנים לטובת ההתקנה. בדיוק באותו האופן קל ופשוט לפרק את רצפת הלמינציה לצורך העתקת מקום המגורים למשל, זאת בניגוד לרצפת עץ גושני שברוב המוחלט של המקרים תישאר בדיוק היכן שהתקינו אותה לראשונה, גם במקרה של מעבר דירה.

תחזוקה מינימאלית

על מנת לשמר את המראה הנקי והמרשים של ריצוף עץ מלא, יש לבצע עבודות תחזוקה יסודיות ומקצועיות אחת לכמה שנים בעוד שבמקרה של ריצוף פרקט מסוג למינציה, אין כל צורך בביצוע עבודות תחזוקה. כך לדוגמה אין צורך לחדש את הריצוף או ללטש אותו, אין צורך לעשות שימוש בכמויות רציניות של לכה ובמקרה של נזקים נקודתיים, ניתן לבצע תיקונים באופן ממוקד ביותר.

בהקשר הזה יש לציין כי סוג זה של פרקט נחשב לעמיד יותר בפני שריטות וכתמים ולפיכך אידיאלי במיוחד עבור דירות בהם מתגוררים ילדים קטנים ו/או בעלי חיים.

למה לפנות אלינו:
 • 15 שנות ניסיון
 • 20 שנות אחריות
 • מגוון רחב של כל סוגי הפרקט
 • מחירים ללא תחרות
 • מערכת הדמיה 3D ממוחשבת
 • היבואן הבלעדי של יצרן הפרקטים המוביל בגרמניה

  צור קשר
  התקשרו עכשיו
  Call Now Button --