077-729-9223

חיפוש
Close this search box.
phone

כיצד לבחור חברת פרקטים

בשל כך שיש המון עוסקים במלאכה זו, הבחירה הופכת להיות קשה ולא פשוטה בכלל. השפע מכניס את הלקוח לדילמות המצריכות הדרכה מדוקדקת כיצד בדיוק תבחרו חברת פרקטים שתבצע את תפקידה על הצד הטוב ביותר. בחירה בחברה זו גם תספק לכם את הפרקטים המתאימים לעיצוב הבית, ולהיקף התחזוקה שאתם מחפשים, וגם תממש הלכה למעשה את התקנתם באתר.

על מנת שגם הייעוץ שיינתן לכם יהיה הטוב ביותר, וגם ההתקנה תתבצע באופן מדויק ובגימור מושלם, חשוב לבחור בחברה מנוסה ומקצועית כמו "אלברו".

להלן פרמטרים המשמשים אינדיקציה למקצועיותה של החברה, ולרמת הכדאיות שלכם בהשכרתה כספקית משטחי העץ הביתיים לרצפה שלכם:

ניסיון בכל סוגי ההתקנות

החברה צריכה להיות מאומנת בהתקנת סוגים רבים של פרקטים, ולהעניק לכם אחריות על המוצר המותקן עצמו ועל עבודות ההתקנה לפרקי זמן ארוכים אשר ניכרים כסבירים.

מומלץ לברר מי זו החברה באינטרנט, מי הם הלקוחות שלה, וכד'. מידע חיובי באינטרנט הנו תנאי הכרחי אך לא מספיק. יש לצרוך גם מידע על בסיס המלצות מצרכני העבר של החברה באופן מקוון או פרונטלי.

איך מתקינים פרקט

בדקו מהן אסמכתאות החברה ומהו ניסיונה המקצועי

ניתן לבקש רישיון המסמיך את החברה כמתקינת פרקטים. אין סיבה להסתפק באישור קבלן שיפוצים כלליים, וגם לא באישור בנייה. רישיון פרקטים הוא אינדיקציה חשובה לבחינת רמתו של המתקין.

ודאו כי החברה מחזיקה בציוד מתקדם לביצוע העבודות

רצוי לבדוק האם החברה מחזיקה בציוד ומכשירים מתקדמים ומשוכללים לשם ביצוע ההתקנה. התוצאה צריכה להיות, כמובן, פרקטים מונחים בצורה סימטרית, עם יציבה חזקה.

התעקשו לקבל את כל פרטי הייעוץ טרם ההתקנה

ממשו את זכותכם הצרכניות לקבלת כל המידע הדרוש בטרם ההתקנה. שאלו את עצמכם האם החברה אכן מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בטרם תקבלו החלטה על סוג הפרקט שיותקן. כמו כן, הזמינו את נציגי החברה לבחינת כל המתחמים אותם ניתן לחפות בפרקטים.

פרקט מתקינים רק עם חברה מקצועית: לא מומלץ לנסות להרכיב לבד

רצוי כי החברה היא שתבצע את ההתקנה, למרות שהצורך שלכם לחסוך במחירה מובן לכלל. יחד עם זאת, ביצוע העבודה בכוחות עצמכם עשוי לעלות לכם ביוקר, ולהביא את משטח הריצוף למצב שקשה יהיה לתקנו לאחר מכן.

קבלו את החלטתכם לאט ותוך בחינת כל הפרמטרים שנלמדו

בשל כך שהיצע החברות מאד גדול, ויש המון ספקי פרקטים בכל הארץ, ייתכן כי תיתקלו בקושי לערוך סקר מהימן, ומתודולוגיה השוואתית על יתרונותיהן של החברות השונות, אך לא מומלץ לוותר על כך בשום אופן. חשוב לבדוק עם מי אתם עובדים לפני שתחליטו לשכור את השירות.

עניין חשוב נוסף הוא בחירת הפרקט עצמו. יש המון סוגי פרקטים ולכן מומלץ לקרוא על כל סוג ולהבין את ההבדלים המהותיים. בהינתן שהמחיר יקר, ניתן כמובן לרדת באיכות, אבל לזכור שפרקט פחות איכותי, גם אם הוא זול יותר, עלול לעלות לכם ביוקר, ולכן המחיר אינו צריך להיות השיקול היחיד.

אלברו פרקטים – התאמה אישית של משטחי ריצוף

בחברת "אלברו" מועסקים טובי הטכנאים והיועצים אשר ישמחו לתת לכם ייעוץ מקיף על בחירת הפרקטים שלכם. חשוב לציין כי פרקטים, כפי שהוסבר בפרק הקודם, מכילים מגוון רחב מאד של סוגים אשר מומלץ להכיר היטב לפני שצוללים פנימה. לכן, במשרדי החברה, בהודעות דאר אלקטרוני או בכל אמצעי אחר – מומלץ מאד להתייעץ עמנו לפני שתבחרו את המשטח הרצוי לכם.

להתאמת פרקטים לבית, למשרד ולכל מבנה – צרו קשר עם המומחים של "אלברו" כאן!

מאמרים נוספים

אולם תצוגת פרקטים בהרצליה

פרקטים בהרצליה

אנחנו כאן כדי לייעץ לכם בכל סוגי הפרקטים וההתקנה שלהם, עד כמה הוא מתאים לכם ומהי התחזוקה הנכונה בשבילו . חדר התצוגה שלנו בהרצליה – כתובתנו: גלגלי הפלדה 20 הרצליה.

קיראו עוד >>
פרקט במטבח

רצפת פרקט במטבח

מחפשים פרקט למטבח? ישנם מספר סוגי פרקטים המתאימים לסביבות רטובות ושחיקה גבוהה. לכל פרקט יש את הייחודיות שלו, אז איזה פרקט מתאים למטבח שלכם?

קיראו עוד >>
דילוג לתוכן