אם בעבר ההחלטה על עיצוב הגינה עם דשא סינטטי הייתה נתקלת בהרמת גבה, כיום יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הטמונים בהחלטה זו. כתוצאה מכך, ניתן לראות כי בשנים האחרונות השימוש בדשא הסינטטי הפך להיות מאוד נפוץ.

שיטות ייצור המשלבות טכנולוגיות מתקדמות, הובילו לכך שהדשא הסינטטי זלג מהאצטדיונים הגדולים וממגרשי הטניס, היישר אל הגינות הפרטיות וכיום ניתן להשיג דשא סינטטי בטווח רחב של איכויות ומחירים, מה שעשוי להיות קצת מבלבל עבור הצרכן הממוצע וחסר הניסיון.

על מנת לפשט את הנושא ולהקל על הבחירה, ריכזנו עבורך כמה טיפים אותם עליך לקחת בחשבון טרם הקנייה וזאת כדי לזכות לתוצאה הכי טובה.

grass-534873_640

5 טיפים לבחירה נכונה של דשא סינטטי

לרשותך, מספר טיפים לבחירת דשא סינטטי שיהפכו את הבחירה להרבה יותר פשוטה –

  • סוג הדשא – כאמור ישנם סוגים שונים של דשא סינטטי והם נבדלים זה מזה מבחינות רבות החל במראה ועד למחיר. על מנת להגיע לבחירה הנכונה, יש להגדיר בטרם עת סוגיות כמו מיקום הדשא, האפקט אותו מנסים להשיג, המטרה שלשמה צריך אותו וכן הלאה. על ידי הבנת הצרכים יותר טוב, ניתן להגיע לבחירה הרבה יותר נבונה.
  • צפיפות הסיבים – הבדל נוסף בין סוגי המרבדים בא לכדי ביטוי בעובי הסיבים. לצפיפות הסיבים ישנה השפעה רבה על מראה הדשא. סיבים צפופים יותר יראו טוב יותר לאורך זמן בעוד שסיבים פחות צפופים מגלים פחות עמידות למשקל. האחרונים, עם הזמן, ישוו לדשא מראה פחות טבעי וחיוני.
  • גוון הדשא – דשא סינטטי מגיע בדגמים רבים וכן גם בגוונים רבים. ישנם מרבדים יותר כהים, בעוד שאחרים הרבה יותר בהירים. למרות שהדשא הסינטטי הוא פתרון אידיאלי וחסכוני, ככל מוצר אחר, עם הזמן הוא עלול לדהות, כתוצאה מחשיפה ארוכה למזג האוויר, לרבות לשמש הישראלית. לכן חשוב להתאים את גוון הדשא למיקומו העתידי. אם מדובר במרפסת מוצלת, הרי שניתן לבחור בגוון כהה יותר ולהיפך, אם מדובר באזור חשוף יותר לשמש, מומלץ לבחור בגוון יותר בהיר.
  • איכותו של המרבד – ניתן למצוא סוגים של דשא סינטטי אשר מאוד קשה להבחין בינם לבין "הדבר האמיתי". הסיבה לכך היא כי מאז פיתוחו ועד היום, חלו תמורות רבות. כיום ניתן לייצר דשא מלאכותי אומנם, אך מאוד איכותי. ומה הסממן של איכות? ניתן לבדוק את איכותו של המרבד על פי כמות הסיבים לתפר, כמות גדולה יותר פר תפר, מסמלת על איכות.
  • פנייה לחברה מקצועית – בכל מקרה, גם אם מדובר בשטח קטן, רצוי לפנות לחברה מקצועית ולה ניסיון בתחום, לצורך ביצוע ההתאמה. אין זה סוד שקיימות חברות רבות אשר משווקות דשא סינטטי אולם רק חברה מקצועית ולה ניסיון בתחום תוכל לספק מוצר איכותי בהתאמה אישית לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. למרות שדשא מסוג זה אינו דורש השקיה, חשיפה לאור השמש, או דישון, עדיין ישנם גורמים נוספים היכולים להשפיע על הבחירה וכן על המראה הסופי.
meadow-196567_640

פתרון נוח, חסכוני ומתאים לכל חלל

במדינה בה קיים מחסור במים, דשא אשר אינו צורך מים הוא יתרון משמעותי. מלבד האפשרות לחיסכון והתחזוקה המעטה (הרי דשא סינטטי אין צורך לכסח), ניתן להתאים דשאים סינטטיים לכל חלל ולכל מטרה בעזרת הידע המתאים.

בין אם ברשותך מרפסת או גג, בין אם חצר או גינה ובן אם שטחים גדולים, אנו באלברו נספק לך דשא סינטטי באיכות בלתי מתפשרת ובסטנדרטים גבוהים. אנו נתאים לך מרבד בהתאם לרצונותיך ובמסגרת התקציב שעומד לרשותך וניצור חלל עם מראה טבעי וייחודי, לשביעות רצונך.

באפשרותך ליצור עמנו קשר ולהזמין דשא סינטטי כבר עכשיו ואנו נספק לך מגוון פתרונות מעוצבים, לבחירתך.

grass-383284_640 (1)