077-729-9223

חיפוש
Close this search box.
phone

רצפת פרקט

רצפת פרקט לבית הישראלי

מה עושה את רצפת הפרקט לכל כך מבוקשת בשנים האחרונות ואיך היא הצליחה לכבוש את לב הישראלים בכל מקום ובעיקר בבתים הפרטיים? עם השנים חלה התקדמות משמעותית ביותר המאפשרת לבחור ריצוף פרקט איכותי ואסתטי המחזיק מעמד לאורך שנים ומשווה לכל בית מראה אלגנטי ומלא עוד לפני שמרהטים אותו. רצפת פרקט מתאימה לכל מטרה כשבוחרים אותה מהחומר הנכון. יש ריצוף שעשוי מעץ גושני, עץ תלת שגבתי או עץ רב שכבתי כלומר עץ טבעי על כל סוגיו וגווניו, ויש פרקט למינציה מחומר סינתטי ויש פרקט פולימרי שעמיד 100% בפני מים. בימינו הגיעו לרמת ייצור של פרקטים מכל חומר גלם שייראו מעולה בכל צורת הכנה. פרקטים מלמינציה היום דומים מאוד לחומר טבעי ולכן אפשר ליהנות מהם, מהמחיר הנוח ומהתחזוקה הנוחה שלהם מבלי להתפשר על התוצאה הסופית.

ריצוף פרקט לכל חדרי הבית

מיתוס נוסף שהופרך הוא שפרקט אינו מתאים לכל חדרי הבית והוא ריצוף שנועד לחדרים מסוימים בלבד. אולם כאשר מצליחים לעבד עץ ולמינציה למראות מגוונים שנותנים לנו בדיוק את המראה הסופי שמתאים לעיצוב, אין שום סיבה שנוותר על כך גם בחדרים אחרים. אפשר לשים פרקט בחדר המגורים, כמובן, ובחדר האוכל בוודאי. אפשר ליהנות מפרקט במטבח ואפשר בהחלט ליהנות מפרקט גם בחדר הילדים והם אפילו יאהבו את זה. הרצפה הרכה נוחה להם למשחק ולהתרוצצות, הרבה יותר בטוחה לקטנים שנופלים ונחבטים כל הזמן, חסכונית מבחינת חימום משום שהיא פחות קרה ממרצפות ונעימה מאוד לצעידה ברגליים יחפות בקיץ ובחורף. סוגי הפרקטים השונים יתאימו כאמור לריצוף כל חדרי הבית לבחירתכם בליווי מומחים בעלי ניסיון בתחום כשלנו.

פרקט הוא סיפור של מומחים בלבד

אופן התקנת רצפת פרקט ואיכותה דורשים הסתמכות על אנשי פרקט מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב כמומחים שלנו בחברת אלברו הן בייעוץ להחירה נכונה והן בהתקנה מקצועית של רצפת הפרקט. הסיבה שבגללה פרקט נראה טוב כמו שהוא נראה במקומות אחרים היא מסורת של עבודה בחומרים שממנו הוא עשוי, עיבוד נכון ואומנותי של ממש והתקנה על ידי מומחים לכך שעובדים בהקפדה מוחלטת על איכות העבודה, השקעת הזמן והדיוק. כמו כן, התאמת החומרים לכל בית בגלל מבנהו דורשת גם ניסיון רב בייעוץ לפני כן באיזה פרקט לבחור, כך שלפני שאתם בוחרים את סוג רצפת הפרקט, קבלו ייעוץ מהמומחים שלנו בחברת אלברו (Albero), שצברו אצלנו ניסיון של עשרות שנים בכל סוגי הפרקט ויוכלו לייעץ ולהראות לכם את החומרים המעולים ביותר לכל ריצוף פרקט שהוא שאנו מייבאים או משווקים. בדקו איתנו את כל מה שצריך לדעת על פרקט לפני שאתם מחליטים איזה ריצוף מתאים לביתכם.

מאמרים נוספים

7 טיפים לבחירת פרקטים

פרקטים הם פריט עיצובי חשוב ויפהפה בעיצוב הבית – הם מקנים אווירה נעימה, אלגנית ונקייה. במאמר זה נספק 7 טיפים לבחירת פרקטים כדי שגם אתם תוכלו לדעת מה חשוב

קיראו עוד >>
דילוג לתוכן