יש כוכב חדש בעיצובי הבית והוא רצפת פרקט, ובצדק, עכשיו אפשר למצוא את הפרקטים בהרצליה. פרקט נהדר למראה מופיע אצל כולנו בדרך כלל במגזינים מחו"ל, אך בשנים האחרונות הוא מופיע גם אצלנו. יותר ויותר מעצבים חוזרים למראה של הרצפה החמימה שעשויה מעץ מעולה. כשמוצאים גם בעלי מקצוע מנוסים שמקפידים על התקנה מדויקת למראה, הרצפה שמתקבלת מכך ממסגרת את הבית במסגרת יפהפייה שמשנה לחלוטין את האווירה ואת התחושה שלו. סוגי הפרקטים השונים הופכים אותו לבית שיש לו אמירה ברורה. בכל חנות פרקטים בהרצליה תוכלו למצוא היום מבחר עצום של פרקטים מחומרים מעולים, והטובים שבהם עשויים מעץ אמיתי. כך, תוכלו לקבל מגוון גדול של טקסטורות וצבעים, תתי גוונים ואפקטים שונים שאתם יכולים להזמין מראש בחנויות הפרקטים השונות בהרצליה.

מראה רומנטי, מהוקצע או מודרני

מספר היתרונות של פרקטים בהרצליה הם כמספר הליטושים והעיצובים שאפשר לעשות בהם. אפשר ללטש מהם רצפת פרקט מהוקצעת ומלוטשת שתיראה מודרנית והייטקית לחלוטין, ואפשר לקבל רצפת פרקט שנראית רומנטית לחלוטין עם שמירה על המרקם הטבעי שלה ומראה העץ הטבעי. אפשר גם ללטש ולהרכיב פרקט בהרצליה שייראה אמנותי לגמרי בשילובים שונים, לצבוע בכל מיני צבעים ובווש, ללטש בכל מיני גוונים ודרגות, ועוד לא התחלנו לדבר על סוגי העץ שמהם עושים את כל רצפות הפרקט והם מוסיפים לעומק של הגוון. רצפת פרקט היא מהחומרים שמשתבחים עם הזמן משום שהעץ החי והנושם משתנה בצבעו ומתכהה, כך שהוא מקנה נופך עוד יותר מעניין וחם לבית.

למצוא פרקט באזור הרצליה

כשאתם מחפשים חנות פרקטים באזור הרצליה שתוכל לייעץ לכם בכל סוגי הפרקטים וההתקנה שלהם, עד כמה הוא מתאים לכם ומהי התחזוקה הנכונה בשבילו תוכלו למצוא כזאת אצלנו בחברת אלברו (Albero). כבעלי ניסיון רב שנים ביבוא פרקטים וחומרי גלם לפרקטים מעץ אמיתי נוכל לייעץ לכם איזה פרקט מתאים לכם ולצרכים שלכם ולהדריך אתכם בכל שלבי העבודה והבחירה של פרקט שיתאים לכם. משטח פרקט מצוין לחדרי ילדים, לחדרי ההורים ולחדר המגורים. הוא נפלא לכל עונה משום שאפשר להלך עליו בחורף וליהנות מחומו הנעים, והוא נעים גם בקיץ כשאוהבים ללכת יחפים. תחזוקת הפרקט אמנם שונה מתחזוקת רצפה רגילה, אבל קל ללמוד וליישם אותה, ובכל מקרה, ההשקעה ברצפה האסתטית הזאת משתלמת לטווח הארוך בגלל המראה הייחודי שהוא משווה לכל חדר. אגב, כאשר אתם בוחרים פרקט לבית תוכלו לגוון בסגנון שלו בין החדרים, אם תרצו, כך שתוכלו לבטא את ההעדפות שלכם בכל מיני טעמים ועיצובים. באלברו נשמח להסביר לכם על כל האפשרויות שמשתלבות זו בזו ברצפת פרקט באזור הרצליה והסביבה.