בעקבות ההתפתחות של הטכנולוגיה, ניתן לראות לטעות ולחשוב כי דשא העשוי מחומרים מלאכותיים הינו דשא רגיל אך לא כך הדבר. אם חשבתם כי מדובר בטרנד חולף הרי טעיתם. בשנים האחרונות ניתן לראות דשא מלאכותי במקומות רבים החל ממגרשי ספורט ועד לבתי ספר. אם נחזור לרגע לתחילתו של המהפך בגינות, הרי נגלה כי הדשא הובא למגרשי הספורט אשר לא ממש הצליחו להתמודד עם הדשא הטבעי. מכאן, הדרך לגינות פרטיות הייתה קצרה מאד.

ירוק ישראלי

4 יתרונות של שימוש בדשא סינטטי

 

אם החלטתם להצטרף למהפכה הירוקה ולפנות לחברתנו, הנה כמה יתרונות של דשא סינטטי אשר מאפשרים לכם להפוך את החיים שלכם לירוקים , נוחים ויפים יותר..

 

  • נוח עבור מעצבים: עיצוב הגינה באמצעות דשא מלאכותי הינו נוח מאד עבור מעצבים המעוניינים לעצב את הגינה באמצעות דשא מלאכותי. כפי שהזכרנו קודם לכן, בשנים האחרונות בעקבות התפתחות הטכנולוגיה ניתן לבחור את הדשא המתאים ביותר וליהנות ממראה מרהיב בגינה. כיום ניתן לבחור מבחר רב של דגמים הכוללים גוונים, צבעים ואיכויות שונות. מעצבים אשר בוחרים לעבוד עם דשא מלאכותי יכולים להציע לקהל הלקוחות שלהם גינה ירוקה לאורך כל השנה, פסלים העשויים מדשא,גדרות ירוקות ועוד.

 

  • התקנה קלה: ניתן להתקין את הדשא הסינטטי בקלות על משטחים רבים ככל האפשר למשל בטון, אספלט, שיש, עץ או אפילו חול ים.

 

  • לא רק בגינות: העובדה כי דשא מסוג זה אינו גדל בקרקע אלא עשוי מחומרים טבעיים מאפשרת את הצמיחה שלו במקומות סגורים. מה למשל? בשנים האחרונות ניתן לראות גם דשא מלאכותי בבתי מלון, מה שמעניק למקום מראה מהודר לחלוטין.
  • ירוק: כולנו מכירים בעובדה כי מדינת ישראל נמצאת במשבר מים מזה שנים ארוכות. מכאן, התקנה של דשא מלאכותי בגינה מסייעת בחסכון במים זאת לאור העובדה כי אין צורך להשקות את הדשא.

 

  • ללא חומרים רעילים: בניגוד לדשא הרגיל בו ניתן לראות שורה של חומרים רעילים המפוזרים לצורך הדברה ודישון, דשא מלאכותי אינו זקוק לדישון ולכן אפשר לוותר על החומרים

 

להציב את האקולוגיה במקום הראשון

במידה והנכם מעוניינים במראה יפה לגינה שלכם,  הרי הדשא הסינטטי מאפשר קבלת מראה יפה יותר, מה שהופך את הגינה שלכם למקום שכדאי להיות בו.

שילוב של דשא סינטטי מעניק מראה יפה. חברת אלברו מציעה לכם לעצב את הגינה שלכן באמצעות שימוש בדשא סינטטי.  דשא מסוג זה ידוע כדשא המחזיק מעמד לאורך זמן רב ולכן אין לכם מה לדאוג.

אם ננסה לסכם את הפופולאריות של  דשא סינטטי הרי נראה כי דשא מסוג זה משתלב היטב בענף עיצוב הגינות. כיום ניתן להבחין בו בגינות רבות. מי שבוחר לעשות שימוש בסוג כזה של דשא בוחר להציב את האקולוגיה במקום הראשון וליהנות ממראה דשא מרהיב בהרבה.