077-729-9223

חיפוש
Close this search box.
phone

מחירי פרקט למינציה – חשוב לדעת

כמה עולה פרקט למינציה?

עוד לפני שמגיעים לסקירת מחירי הפרקטים מסוג למינציה נדגיש שוב שבכל עסקת רכישה של פרקט והתקנתו מומלץ לוודא כי מדובר בפרקט איכותי ויוקרתי, אשר מיוצר על ידי יצרן מקצועי ומיומן.

בנוסף, חשוב לדעת שעבודות ההתקנה והתשתית הכרוכות בהתקנת פרקט למינציה קובעות לא רק את מחירו כי אם גם את איכותו ועמידותו לאורך שנים. כל פרקט זול מדי ממחירים אלה אינו עומד כנראה בדרישות התקניות או האיכות המינימלית הנדרשת מיצרנים של פרקטים איכותיים, והתקנתם עלולה להסב לכם דווקא הוצאות נוספות כאשר לא יעמדו במשימה שלהם.

מחירי פרקטים

הפער במחירי פרקטים נובע בעיקר מהסוג שלהם ומאופן הייצור שלהם לפי צרכיך. פרקט למינציה ינוע מ-45 ש' למטר רץ ללא מע"מ, כאשר מדובר בפרקט זול יחסית שגם עוביו ומקדם השחיקה שלו אינו גבוה. הוא יכול להגיע גם למראה יוקרתי מאוד שמחירו יעלה יותר ממאה שקלים, או ברמות מחירי הבינים שבין לבין.

בכל מקרה יש לדעת כי חומר הייצור של פרקט למינציה משפיע על מחירו, כך שפרקט פולימרי שנחשב יקר ועמיד יותר יהיה יקר יותר מפרקט למינציה שעשוי מפאנלים של MDF. במקרה של פרקט עץ אמיתי מחירו יושפע מסוג העץ, עוביו וגודלו כמובן, אבל גם מהעיבוד שלו ומתוספות נוספות שתבקשו להוסיף לו, כמו עיצובים מסוימים.

ברוב המקרים, פרקט למינציה יהיה זול יותר מפרקט עץ, אבל היוקרתיים שבהם אינם נופלים במחירם ובטיבם מפרקט עץ מלא.

מחירי פרקט עץ מלא גושני מתחילים ממחיר של יותר ממאה שקלים ומאמיר עד כדי יותר מ-400 ש'.

מה נלקח בחשבון במחיר הפרקט?

פרקט למינציה מיוצר בכמה שכבות ובכמה עוביים וזה מה שמשפיע על מחירו, כמו גם ארץ מוצאו (אירופי לעומת סיני או יפני).

פרקטים מיוצרים היום גם במגוון צבעים, ולכן הצבעים משפיעים על המחיר לא פחות מרמת הדחיסה של הלוחות והסיבים, או תוספות שונות כמו איטום מיוחד נגד לחות, עובי של פרקט (כאשר הסטנדרטי הוא 14 מ"מ ויש גם עוביים נוספים כמו 15, 16 ו-20 לפרקט עץ, ובין 8 ל-12 מ"מ לפרקט למינציה). אם תבחרו בפרקט פאזה המחיר יכול להתחיל ב-65 ש' למטר בגלל המורכבות שלו, ואל תשכחו להוסיף את מחיר ההתקנה והעבודה.

רמות השחיקה של הפרקט משפיעות אף הן על המחיר וכאן המומחים שלנו ב"אלברו" מייעצים לכם חד משמעית – לא להתפשר על דרגת השחיקה למרות המחיר, משום שאחרת השחיקה הגבוהה של הפרקט תשחק גם את מראהו ותצטרכו להחליפו מהר מאוד.

בקרו באולם התצוגה שלנו ותוכלו לקבל הסברים על המחירים והמחשה של לוחות ופאנלים של הפרקט כפי שהוא צריך להיראות, והצעות מחיר הכוללת את כל ההיבטים הנחוצים.

לפרטים – פנו אלינו.

מאמרים נוספים

עיצוב פנים

טיפים לעיצוב פנים

הצרכן שהגיע לרכישת בית משלו יבקש להגיע לבית בנוי מהר ככל האפשר ויצרוך שירותים מינימליים, שזה אומר קבלן שיבוא עם עיצובים שבלוניים. אנו סבורים שאין תחליף לעבודה יצירתית ויסודית של מעצב פנים

קיראו עוד >>
דילוג לתוכן