077-729-9223

חיפוש
Close this search box.
phone

השוואת מחירי פרקטים

אמצעי הייצור המגוונים בימינו מאפשרים לייצר פרקטים ממגוון של חומרים וההיצע הקיים בשוק עצום, גם בגלל מקורות הייצור ממדינות שונות והבדלי איכות בין המוצרים השונים.

המראה של כל פרקט שונה וייחודי ולכל פרקט יש מפרט אחר, גם אם השיטה הבסיסית זהה והעקרונות נותרים אותם עקרונות: פרקט מעץ מלא וגושני או פרקט למינציה שמורכב בשיטת השכבות. הגורם המשתנה הוא חומר הגלם שממנו מיוצרים הפרקטים ושיטות העיבוד שלו. בפרקט למינציה אפשר להוסיף גם את צורת העיבוד והייצור שלו וחומרים נוספים, ולכן חשובה מאוד ההבחנה בין סוגי הפרקטים כאשר בודקים ומשווים מחירים, וחשוב לוודא שמשווים אך ורק בתוך הקטגוריות ולא ביניהן.

חשיבות הפירוט בסקר שוק

לפני רכישת פרקט מסוג כלשהו רצוי לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים. מומלץ מאוד לנסות לאמוד גם את מידת המקצועיות של היצרן ואת השירותים שתקבלו ממנו, כמו גם את מוצא הפרקט וארץ הייצור שלו. עם זאת, לפני שאתם נכנסים לעובי הקורה, תרתי משמע, דעו כי השוואת מחירים של פרקטים מחייבת להשוות פרקט אחד לזהה לו מבחינת חומר הגלם ושיטות הייצור, כמו גם שאר המאפיינים.

השוואת פרקט מעץ מלא לפרקט למינציה אינה נכונה, כמובן, אלא אך ורק פרקט עץ אחד לשני, או פרקט למינציה אחד לשני. אבל גם כאן חשוב מאוד להישאר באותה קטגוריה. להשוות פרקט מאותו סוג ובאותן מידות עובי, סוג עץ מדויק, סוג הפאנל ומחירו, ההובלה והכנת התשתית שמתחת לפרקט, רמת הגימור ועיבודים נוספים שתבקשו להוסיף לו.

בפרקט עץ חשוב מאוד גם לדעת מאיזו ארץ הגיע, כדי לדעת את איכותו.

מה עוד עליכם לבחון?

פרקט למינציה הוא פרקט שיש לו שיטות עיבוד שדורשות פירוט מדויק, כדי שתוכלו להשוות ולקבל מושג מדויק יותר לגבי המחירים. מהו סוג הפרקט ועוביו? מהו הליטוש הנוסף והציפוי שתרצו להוסיף לו? כמה שכבות? סינתטי או עץ טבעי? האם תרצו להוסיף דוגמאות? כיצד יחוברו הפאנלים? מהו מחיר ההתקנה והכנת התשתית? איזה גימור תרצו לפרקט שלכם?

כמובן שבכל סוגי הפרקטים יש להוסיף גם את מחיר ההובלה, האחריות ומשך זמן עבודת המתקינים. התייעצות עם מומחי הפרקט תעזור לך להתאים את הסוג המתאים לך ולתקציב שלך.

אצלנו ב"אלברו" תוכלו לקבל חוות דעת של היועצים בנוגע למבנה שלך. איכות התשובות שתקבלו תוסיף לכם מידע נוסף על יכולתם של המתקינים להתאים לכם פרקט, ועל מידת המקצועיות שלהם לפי תנאי המבנה שבו תרצו להתקין את הפרקט.

יש לך עוד שאלות – לחץ כאן

מאמרים נוספים

אולם תצוגת פרקטים בהרצליה

פרקטים בהרצליה

אנחנו כאן כדי לייעץ לכם בכל סוגי הפרקטים וההתקנה שלהם, עד כמה הוא מתאים לכם ומהי התחזוקה הנכונה בשבילו . חדר התצוגה שלנו בהרצליה – כתובתנו: גלגלי הפלדה 20 הרצליה.

קיראו עוד >>
דילוג לתוכן